03432466469

رزرو سرویس

تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان

صفحه اصلی / پمپ آب / تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان

تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان

 

تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان

 

تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان

در صورتی که نیاز به تعمیر پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni در کرمان فقط با ما تماس بگیرید

تعمیر و نصب پمپ اسپرونی-Speroni در کرمان فقط با یک تماس تلفنی میسر شده

فقط با تماس با کرمان تعمیر و یا پر کردن فرم رزرو سرویس این امکان میسر شده است

 

پمپ افزایش فشار آب خانگی اسپرونی مدل KPM80 مناسب برای افزایش فشار آب در شبکه های آبرسانی کوچک مانند ویلاها، ساختمان های یک طبقه، کارگاه های کوچک و آبیاری زمین های کوچک کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح این پمپ، سیال مورد نظر باید بدون ذرات ریز جامد بوده و غیر خورنده باشد.

محدوده دمای سیال این پمپ ۰ الی ۳۵ درجه سانتیگراد برای مصارف خانگی (بر اساس استاندارد EN60335-2-41) بوده، حداکثر هد آن ۶۰ متر بوده و دارای درجه حفاظتی IP 44  می باشد.

 

ویژگی های پمپ افزایش فشار آب اسپرونی Speroni هشت دهم اسب مدل KPM80

  • حد اکثر هد ۶۰ متر و آبدهی ۳.۸ متر مکعب در ساعت
  • اتصال ورودی و خروجی ۱ اینچ
  • جنس پروانه  استیل

 

 

شرکت پمپ آب اسپرونی یک برند پمپ آب ایتالیایی است. تولیدات این کارخانه حدود ۴۰۰۰ دستگاه در روز می باشد . یکی از شرکت پمپ آب اسپرونی این شرکت که کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد ، الکتروپمپهای تمام استیل عمودی طبقاتی شرکت پمپ آب اسپرونی می باشد که این پمپ ها دارای کیفیت ، راندمان و عملکرد بسیار مطلوبی می باشند . در زمانی که اقتصاد عمدتا کشاورزی بود، بنیانگذار این شرکت پمپ اهمیت برنامه های کاربردی مکانیکی برای خدمت رسانی به دنیای کشاورزی را می سنجید و به لطف مهارت هایش به عنوان یک تاجر، او بهترین فرصت های گسترده برای رشد در طول دوره پس از جنگ را مورد بهره برداری قرار داد. سرمایه گذاری های مداوم در کارکنان و تجهیزات خود موجب ورود سریع شرکت به بازار گسترده ای شد که در ۷۰ سالگی از مرزهای ایتالیا گذشت. این سری از پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز برای مصارف مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی رسمی فروش پمپ اسپرونی SPERONI در تهران و شهرستان ها می باشد.

در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

هفده − 17 =