03432466469

رزرو سرویس

تعمیر کولر آبی کرمان

صفحه اصلی / تعمیر کولر / تعمیر کولر آبی کرمان

تعمیر کولر آبی کرمان

تعمیر کولر آبی کرمان

 

 

تعمیر کولر آبی کرمان

برای تعمیر کولر آبی کرمان فقط با ما در تماس باشید

سایت کرمان تعمیر راهی سایت برای پیدا کردن متخصصان شما در این زمینه

تعمیر کولر آبی یکی از پرتقاضاترین سرویس‌ها در روزهای گرم سال است و به دلیل گرمای طاقت فرسای تابستان، معمولا افراد برای تعمیر کولر آبی و تعمیر کولر آبی شبانه روزی یا تعویض و نصب کولر جدید قبل از فرار رسیدن تابستان و عمدتا در فصل بهار دست به کار می‌شوند. مهم‌ترین نکته‌ای که شما هنگام تعمیر کولر آبی باید بدانید، اهمیت تشخیص دقیق مشکل کولر آبی و سپس اقدام برای تعمیر آن است؛ که به شدت توصیه می‌شود که این کار توسط تعمیرکار سیار کولر آبی و متخصص تعمیر کولر آبی انجام شود.

بررسی و تعمیر کولر آبی شما توسط تعمیرکار کولر آبی ماهر و با تجربه به همراه قیمت تعمیر کولر آبی مناسب می‌تواند شما را از بسیاری از مشکلات آینده آسوده خاطر کند. اکنون اگر برای تعمیر کولر آبی به دنبال مجرب‌ترین تعمیرکاران می‌گردید

 

چه زمانی به تعمیر کولر آبی باید پرداخت؟

یکی از مقدمات آماده شدن برای ورود به فصول گرم سال، سرویس و تعمیر کولر آبی است؛ و بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای انجام خدمات تعمیر کولر آبی است. البته این بدین معنا نیست که در زمان‌های دیگر امکان تعمیر وجود ندارد، هر زمان در عملکرد کولر آبی شما اختلال ایجاد شود و از روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا خارج شود باید به فکر یک تعمیرکار کولر آبی شبانه روزی و متخصص برای تعمیرات کولر آبی خود باشید.

 

خدمات تعمیر کولر آبی در کرمان تعمیر

اگر به یک تعمیرکار سیار کولر آبی جهت سرویس و تعمیر کولر آبی در منزل نیاز دارید، پس بدون دردسر سفارش خود را ثبت کنید تا خدماتی نظیر: تعمیر پروانه کولر آبی، تعمیر دینام کولر آبی، تعمیر موتور کولر آبی، تعویض یاتاقان کولر آبی، تعمیر پمپ کولر آبی، تعمیر شناور، سیم کشی کولر و … با مناسب‌ترین هزینه تعمیر کولر آبی دریافت کنید. تعمیر کولر آبی خزر، تعمیر کولر آبی پرتابل و تعمیر انواع کولر آبی را به متخصصین بسپارید.

 

قیمت تعمیر کولر آبی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر کولر آبی یا هزینه تعمیرات کولر آبی به نوع مشکل کولر آبی یا قطعات تعویض شده در صورت لزوم، بستگی دارد؛ و به طور کلی هزینه تعمیر کولر آبی، نصب کولر آبی و سرویس کولر آبی بسته به تعداد خدمات متغیر می‌باشد؛ ولی در حین پیشنهاد قیمت تعمیر کولر آبی، متخصص قیمتی را تخمین می‌زند و به شما به صورت آنلاین اعلام می‌کند و در صورت رضایت شما از هزینه تعمیر کولر آبی و قیمت سرویس کولر آبی، سرویسکار دست به کار می‌شود.

 

 

مراحل تعمیر کولر آبی

در ادامه برای شما، چگونی و مراحل تعمیر کولر آبی را آورده‌ایم. در صورتی که تمایل به تعمیر کولر آبی توسط خودتان دارید، این راهنما می‌تواند برای شما مفید واقع شود.

 

۱- دیواره‌های کولر را جدا کنید و در صورت نیاز پوشال‌ها را تعویض کنید. ضمنا پوشال‌ها باید به گونه‌ای توسط توری‌های سیمی محکم به در پوش‌ها بسته شوند که آب از آنها بر روی فن یا تسمه و پمپ و موتور نریزد.

۲- کف کولر را شست و شو داده و در صورت زنگ زدگی یا سوراخ شدن آن را ترمیم کنید. البته بهتر است در پایان فصل گرما و از کار انداختن کولر محل‌های زنگ زده را ضد زنگ زده و رنگ کاری کنید.

۳- یاتاقان‌های توربین و جا روغنی روی موتور را روغن کاری کنید و با دست هر دو فلکه را بچرخانید. تا مطمئن شوید که مانعی در حرکت آن ها موجود نیست.

۴- تسمه و فلکه‌های موتور و توربین باید در یک امتداد باشند. تا موجب لنگی و ساییدگی تسمه و لرزش نشود. در صورت ساییدگی و بریدگی تسمه آن را تعویض کنید.

۵- معمولا پمپ‌های آب احتیاج به روغن کاری ندارند ولی آنها را از جای خود خارج کنید. و رسوب اطراف پروانه‌ها را تمیز کنید، همچنین صافی آن را تمیز کرده و در جای خود قرار دهید. با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ، سه راهه و آب پخش کن‌ها باز است. ناودان‌های پخش کننده مستقر در پوش‌ها را تمیز کرده تا منافذ آن‌ها باز شود. نحوه تنظیم شناور به گونه ای باشد که آبی از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود.

۶- هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقیقه واتر پمپ را روشن کرده تا پوشال‌ها خیس شوند. قبل از روشن کردن موتور اصلی کولر برای اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده، جلوی دریچه‌ها گرفته تا ذرات زنگ و گرد و خاک را به خود گرفته و محیط را کثیف نکند. در پایان فصل گرما آب تشتک را خالی کرده و روی کولر را با برزنت بپوشانید و شیر فلکه آب را بسته و حتی الامکان لوله‌های رابط را قطع نمایید.

 

اگر به موقع برای تعمیرات کولر آبی اقدام نکنیم، چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

کولر آبی یک سیستم سرمایشی است که عموما در بسیاری از منازل و ساختمان‌ها کاربرد دارد. کوچک‌ترین اختلال در عملکرد کولر آبی یک هشدار جدی برای خرابی‌های بزرگتر و بیشتر است. اگر به این هشدارها و خرابی‌های کوچک توجه نکنیم و به موقع به تعمیرکار کولر با تجربه جهت تعمیرات کولر آبی نشان ندهیم کولر آبی دچار خرابی‌های بزرگ‌تری در فصل گرما می‌شود و در نتیجه تا زمان تعمیر کامل کولر آبی و یا خرید کولر آبی جدید، مجبور به تحمل چند ساعته یا حتی چند روزه گرما خواهید شد.

 

چرا “کرمان تعمیر” را برای تعمیر کولر آبی انتخاب کنم؟

  • دسترسی به چندین سرویسکار و تعمیرکار کولر آبی
  • مشاهده رایگان قیمت تعمیر کولر آبی قبل از سفارش نهایی
  • اعزام سریع متخصص به محل شما
  • عیب یابی دقیق و اجرای درست کار
  • استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات تعمیرکاران متخصص
  • ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما
  • پیگیری مدوام از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

 

برای تعمیر کولر فقط یک تماس با ما بگیرید

در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

2 × یک =