03432466469

رزرو سرویس

پمپ خانگی کرمان

صفحه اصلی / پمپ آب / پمپ خانگی کرمان

پمپ خانگی کرمان

پمپ خانگی کرمان

 

 

 

پمپ خانگی کرمان

در این مقاله سایت کرمان تعمیر در مورد پمپ خانگی کرمان توضیح میدیم

در صورتی که پمپ خانگی کرمان شما نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید

چرا که کرمان تعمیر در کنار شماست تعمیر پمپ در کرمان در کمترین زمان ممکن

راندمان کاری بالا و صرفه جویی در انرژی همیشه یک دغدغه مهم برای افرادی که به پمپ آب خانگی نیاز دارند، بوده است. تحقیقات نشان می دهد راندمان کاری درسیستم های آبرسانی بزرگ خانگی زیر ۲۵درصد بوده و همین طور حدود ۷۵ درصد از انرژی در این سیستم ها از بین می رود. عدم شناخت کافی از پمپ انتخابی و یا سیستم آبرسانی، منجر به انتخاب غلط در این زمینه شده، در نتیجه پمپ آب یا بوستر پمپ شما ممکن است کارایی لازم برای ساختمان شما را نداشته باشد.

 

پمپ آب خانگی برای استفاده کارآمد و توزیع آب در منازل و ساختمان های مسکونی، بسیار ضروری است. از این رو داشتن اطلاعات کافی جهت انتخاب یک پمپ آب مناسب، به دلیل کاهش هزینه ها و افزایش دوام و عملکرد سیستم، بسیار ضروری می باشد.

 

پمپ های خانگی معمولا از یک ورودی و خروجی تشکیل شده اند و با انرژی الکتریکی یا حتی با سوخت های فسیلی کار می کنند.

 

در کل پمپ آب خانگی می تواند یک راه حل مناسب جهت افزایش فشار، در تاسیسات خانگی باشد.

 

این دسته از پمپ ها معمولا شامل پمپ های تک پروانه، دو پروانه، بشقابی، جتی، طبقاتی افقی، طبقاتی عمودی و پمپ های کوچک محیطی می باشند که به اختصار هرکدام توضیح داده خواهد شد.

 

پمپ های تک پروانه و دو پروانه همانطور که از نام آنها پیداست از پروانه های خود جهت افزایش فشار کمک می گیرند که بنا بر حسب نیاز می توان آنها را در سیستم های آبرسانی بکار برد. تفاوت این دو تنها در قدرت آنها می باشد. که معمولا از پمپ های تک پروانه در سیستم های کوچکتر استفاده می شود.

 

پمپ آب جتی، پمپی با قدرت مکش می باشند که در بسیاری از کاربرد ها مانند خالی کردن مخازن، ویلا ها، سیستم های تصفیه، آبیاری استفاده می گردد.

 

در پمپ آب طبقاتی، سیال از طریق چندین پروانه به صورت مرحله ای، جریان می یابد. این پمپ ها در تقویت آب، آبیاری، سیستم های گرمایشی و سرمایشی و دیگ ها کاربرد دارند.

 

در بخش پمپ آب خانگی، تعداد زیادی از برند ها وجود دارند که ارائه دهنده ی انواع پمپ های خانگی هستند و شما می توانید در ذیل انواع آنها را مشاهده کنید.

 

برای مشاوره و خرید پمپ آب خانگی ایتالیایی اصل و چینی و ایرانی با کارشناسان ما در تماس باشید

 

 

 

فروش برندهای مختلف پمپ آب خانگی در کرمان

 

۱-پمپ آب کالپدا در کرمان

۲-پمپ پنتاکس در کرمان

۳-پمپ آب اسپرونی در کرمان

۴-پمپ ابارا در کرمان

۵-پمپ داب در کرمان

۶-پمپ آب لوارا در کرمان

۷-پمپ گراندفوس در کرمان

۸-پمپ پمپیران در کرمان

۹-پمپ آب سایر در کرمان

۱۰- پمپ آب پدرولا در کرمان

۱۱- پمپ آب ویلو در کرمان

 

چه زمانی یک پمپ آب خانگی مورد نیاز است

 

اگر شما در یک ساختمان بالاتر از خط تولید آب زندگی می کنید، مقدار کمی از فشار را دریافت خواهید کرد که احتمالا زیر ۳۰psi خواهد بود. منابع آب محلی بر روی ساختمان های بلند و خانه ها در پایان خط تولید تاثیر می گذارد. طبقه آخر یک ساختمان معمولا نیاز به پمپ تقویت کننده فشار آب دارد، زیرا فشار می تواند تا ۱۷psi کاهش یابد.در بعضی موارد، افرادی که به آب رسانی عمومی متصل هستند ممکن است به علت مشکلات آب شیرین شهری مشکلاتی را داشته باشند. خط تامین ممکن است آسیب دیده، نشت داشته و یا خیلی کوچک باشد. لوله بزرگتر جایگزین می تواند مشکل را از بین ببرد، اما بسیاری از صاحبخانه ها ترجیح می دهند یک پمپ آب تقویت کننده را برای نتایج بهتر انتخاب کنند.اگر برنامه ای برای تعمیر خانه خود دارید، شما باید پیامدهای فشار آب را در نظر بگیرید. نصب و راه اندازی حمام و آشپزخانه جدید اغلب اندازه لوله های مورد نیاز شما را افزایش می دهد یا نیاز به اضافه کردن لوله های جدید دارد، اما اضافه کردن یک پمپ تقویت کننده فشار، باعث افزایش فشار می شود.

انواع پمپ های تقویت کننده فشار آب

 

پمپ های آب در اندازه های مختلف می باشند و حجم مخازن متفاوتی دارند، بنابراین لازم است که متناسب برای نیازهای شما انتخاب شوند.
پمپ تقویت کننده فشار آب در دو نوع، بوستر پمپ آبرسانی Booster Pump و تک پمپ با لوازم Booster وجود دارد.

تقویت کننده اصلی همان پمپ است، وظیفه اصلی آن افزایش فشار در سیستم شما است. این را می توان برای لوله کشی و برای حل مشکلات فشار آب استفاده کرد.

 

یک پمپ تقویت کننده فشار آب است  این نوع محصول، انرژی خود را از الکتریسیته می گیرد که از نوع انرژی پاک هست.

 

اگر مصرف آب شما نسبتا کم باشد، یک پمپ آب تقویت کننده باید مشکلات شما را حل کند.

سیستم تقویت کننده فشار آب بهترین انتخاب برای مصارف بالا است که شامل تقویت کننده، پمپ سطح و مخزن آب هستند. نیاز کمتری برای انجام کارهای تکراری وجود دارد، زیرا در مخزن ذخیره وجود دارد.

 

مهمترین مزیت این است که پمپ ها نیاز به رسیدگی کمتری دارند و عمر طولانی نیز دارند تنها مشکل این سیستم ها این است که بسته به اندازه مخزن می تواند بسیار پر سر و صدا باشنداما اگر پمپ مرغوب و با کیفیت باشد همراه با محاسبه درست این مشکل حل می شود.

 

تصمیم گیری برای انتخاب سیستم تقویت کننده فشار آب مناسب

 

قبل از خرید پمپ آب خانگی و یک تقویت کننده خوب را انتخاب کنید، سه چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. فشار، جریان و ارتفاع تخلیه.

باید توجه داشته باشید که مقدار فشار آب بستگی به سطح مقطع پمپ لوله دارد. لوله های کوچکتر فشار بیشتری نسبت به انواع بزرگتر دارند. بدست آوردن سطح تخلیه مناسب ضروری است زیرا شما باید مطمئن شوید که آب به محل تخلیه برسد. جریان بسیار مهم است زیرا مقدار آب مورد نیاز شما بستگی به اندازه ساختمان شما و میزان استفاده از آب دارد.

 

سه نوع دستگاه برای پمپاژ سطح آب می تواند استفاده شود؛ آب پاک، آب سنگین و آب بسیار شسته شده. اگر تمرکز اصلی شما باغ شما باشد، پمپ های آب آشامیدنی به خوبی با یک جمع کننده آب باران می توانند کار کنند.

 

گذرگاه دانه ای کوچک است، بنابراین برای چیزهای دیگر، شما نیاز به یک خرید پمپ آب سنگین دارید. گذرگاه دانه ای ۱۰ تا ۲۰ میلیمتری، برای انتقال فاضلاب ایده آل هستند. پمپ های با دقت بالا دارای بزرگترین اندازه تا ۲۵ میلی متر می باشند.

تصمیم گیری درست

 

در هنگام تصمیم گیری در مورد پمپ افزایش فشار آب ، چیزهایی دیگری برای فکر کردن وجود دارد. در مرحله اول، اگر پمپ آب شما برای استفاده داخلی است، پس مطمئن شوید که یک مخزن مناسب برای خانوارتان را انتخاب می کنید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مثانه موجود در داخل مخزن برای آب آشامیدنی مناسب است. مخازن گالوانیزه برای جلوگیری از داشتن طعم فلزی در آب مفید هستند و کمتر مستعد رطوبت هستند.

 

پمپ آب خانگی شما یک سرمایه گذاری طولانی مدت است و شما باید اطمینان حاصل کنید که گزینه ای با ارزش را انتخاب کرده اید. انتخاب یک بدنه پمپ ساخته شده از فولاد ضد زنگ دوام آن را افزایش می دهد، به این معنی که احتمال جایگزینی آن کمتر است. اگر نگران سر و صدا هستید، یک سیستم با یک پمپ چند سلولی را انتخاب کنید. آنها دارای بیش از یک پروانه برای ایجاد مکش هستند،
و بی صدا کار می کنند.

 

هنگامی که شما پمپ آب خود را انتخاب می کنید، ویژگی های مختلفی وجود دارد. پمپ های خودپرداز، کاربر پسند و ایمن تر از دیگران هستند. آنها همچنین شما را از پاکسازی هوا خارج از سیستم نجات خواهند داد.

 

چیزهای زیادی وجود دارند که به هنگام تصمیم گیری در خصوص خرید بوستر پمپ آبرسانی  برای نیازهای شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید و همچنین طیف وسیعی از مدل هایی که ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند.

 

برای خرید و تعمیر هر گونه پمپ اب در کرمان فقط با ما در تماس باشید
کرمان تعمیر محلی برای پمپ در کرمان میباشد
برای تعمیر پمپ کرمان تماس بگیرید با ما تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار پمپ در خانه شما باشد
برای مشاوره در رابطه با پمپ خانگی کرمان با ما تماس بگیرید

در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

4 + 12 =