03432466469

رزرو سرویس

ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران

صفحه اصلی / وبلاگ / ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران

ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران

 

ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران

 

 

ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران

در این مقاله از سایت کرمان تعمیر قصد دارم ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران بپردازم

ا توجه به بازار ایران برندهای موجود و بهترین مارک های پمپ آب خانگی را از نظر کیفیت، مصرف انرژی، تنوع مدل ها، نوع خدمات و گارانتی مورد بررسی و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده است. در انواع برندهای برتر پمپ آب به تاریخچه شرکت، معرفی انواع پمپ و گارانتی آن شرکت پرداختیم. این برند ها بدلیل کیفیت ساخت بالا، فروش بالایی در ایران داشته و مشتریان زیادی به خود جلب کرده است که در ادامه به آن می پردازیم. برندهای که در ادامه معرفی کرده ایم از سطح کیفیت و دوام بالایی برخوردار می باشند همچنین در سالهای اخیر به در رده بهترین های بازار رقابت قرار گرفته اند.

 

 

پمپ آب خانگی پنتاکس-Pentax

 

پمپ آب خانگی پنتاکس-Pentax

شرکت سازنده ی پنتاکس در کشور ایتالیا می باشد اما پمپ آب خانگی پنتاکس در کشور چین زیرنظر متخصصین با همان کیفیت تولید می گردد و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی برند پنتاکس نیز به چشم میخورد. شرکت پنتاکس در سال ۱۳۶۹ شمسی (۱۹۹۰ میلادی) با مدیریت جیانلویجی پدرولو تأسیس شد و یکی از معروف ترین تولید کننده می باشد . پمپ های پنتاکس شامل مدل های CM ، CH ، PM ، CS ، CB می باشد این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا و عملکرد فروش گسترده ای دارد . تولیدات این شرکت از قبیل بشقابی ، محیطی ، تک پروانه ، خودمکش ، جتی ، دو پروانه می باشد .شرکت صنعتی دیزل ساز به عنوان نماینده رسمی این شرکت بوده، و محصولات پنتاکس دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود

 

پمپ آب خانگی سایر-SAER

 

پمپ آب خانگی سایر-SAER

شرکت سایر از سال ۱۳۳۰ شمسی ( ۱۹۵۱ میلادی) در شهر Emilia ایتالیا برای تولید انواع الکتروپمپ جهت مصارف کشاورزی، صنعتی و خانگی تأسیس شد. پمپ های سایر به دلیل پیشرفت کشاورزی بعد از جنگ در امیلیا به رنگ سبز تولید می شوند. به کارگیری استاندارد و کیفیت بالا، تولید کاملا خودکار، این پمپ ها را جزو گزینه های ایده آل و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی قرار داده است. خدمات پس از فروش این پمپ توسط شرکت amc که به عنوان وارد کننده پمپ سایر در ایران می باشد تامین میشود . پمپ های سایر در مدل های مختلف پمپ خانگی مانند مدل های CM – FC – KF ، چدنی سانتریفیوژ ، خطی ، مستغرق ، شناور و خودمکش می باشد

 

 

پمپ آب خانگی لوارا-Lowara

 

پمپ آب خانگی لوارا-Lowara

شرکت لوارا در کشور ایتالیا در سال ۱۳۶۵ شمسی (۱۹۸۶ میلادی) تأسیس شده است این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتیXylem و یکی از برند های مشهور الکترو پمپ میباشد. در حال حاضر لوارا در کشور های مختلف تولید می شود ، جنس پمپ های لوارا از فولاد یا استیل ضد زنگ می باشد که باعث جلوگیری از آلودگی می باشد. این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی فروش گسترده ای دارد و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی قرار گرفته است. پمپ هی خانگی لوارا شامل مدل های محیطی PAB ، PSA ،P ، تک پروانه CEA ، FHE ، FHS ، FHF ، SHS ، دو پروانه CA ، پروانه نیمه باز CO میباشد .شرکت دیزل ساز به عنوان نماینده رسمی این شرکت بوده و دارای ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود.

 

 

پمپ آب خانگی ابارا-Ebara

 

شرکت ابارا در سال ۱۳۳۰ شمسی (۱۹۱۲ میلادی ) با مدیریت آریا اینو کوچی در کشور ژاپن تأسیس شد و با توجه به گسترش محصولات و تقاضای مشتریان در کشور ایتالیا نیز تولید و به بازار ارائه می گردد همچنین ابارا در ۱۷ کشور در سراسر دنیا از جمله ایران تولید می شود و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی این برند نیز به چشم میخورد. شرکت ابارا ایتالیا در زمینه پمپ های صنعتی و آب و فاضلاب و تولید انواع الکتروپمپ های استیل و چدنی استاندارد فعالیت گسترده ای دارد . پمپ آب خانگی ابارا شامل مدل های بشقابی ، محیطی ، تک پروانه ، خودمکش ، جتی ، دو پروانه شامل سری CDA ، CMA ، AGA ، CD ، CDXM ، FSA ، CMC و با حداکثر دمای مایع عبوری از پمپ ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد. شرکت ابارا ایران ، نماینده انحصاری این شرکت بوده و محصولات این شرکت دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود .

 

پمپ آب خانگی داب-DAB

 

پمپ آب خانگی داب-DAB

شرکت داب در کشور ایتالیا در سال ۱۳۵۴ شمسی ( ۱۹۷۵ میلادی ) تأسیس شد دفتر مرکزی این شرکت در میلان ایتالیا قرار دارد. شرکت داب با در سال ۱۹۹۶ فعالیت خود را در بازار ایران آغاز نمود. پمپ آب خانگی داب شامل مدل های K ، KP ، AQUAJET ، KPA می باشد . این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی IE2 وعملکرد فروش گسترده ای دارد و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی و برندهای موجود در بازار قرار گرفته است. تولیدات این شرکت از قبیل بشقابی ، محیطی ، جتی ، خودمکش ، دو پروانه می باشد. شرکت آبا دیزل به عنوان نماینده رسمی این شرکت بوده و دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود.

 

 

پمپ آب خانگی پدرولو-Pedrollo

 

پمپ آب خانگی پدرولو-Pedrollo

شرکت پدرولو در کشور ایتالیا در سال ۱۳۵۳ شمسی ( ۱۹۷۴ میلادی ) تأسیس شد و بیش از ۱۶۰ کشور در سراسر جهان تولید میشود این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی وعملکرد فروش گسترده ای دارد و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی قرار گرفته است. تولیدات این شرکت از قبیل بشقابی ، محیطی ، جتی ، خودمکش ، دو پروانه می باشد. شرکت بین المللی سحر آب صنعت به عنوان نماینده رسمی این شرکت بوده و دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود.

 

پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni

 

پمپ آب خانگی اسپرونی-Speroni

شرکت اسپرونی در کشور ایتالیا در سال ۱۳۲۵ شمسی ( ۱۹۴۶ میلادی ) تأسیس شد و یکی از معروف ترین تولید کننده پمپ می باشد تولیدات این کارخانه حدود ۴۰۰۰ دستگاه در روز می باشد و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی در ایران قرار دارد. پمپ اسپرونی شامل مدل های مختلفی می باشد این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته از نظر کیفیت بالا وعملکرد فروش گسترده ای دارد . تولیدات این شرکت از قبیل بشقابی ، محیطی ، تک پروانه ، خودمکش ، جتی ، دو پروانه می باشد . شرکت بازرگانی فورگ به عنوان نماینده رسمی این شرکت بوده و محصولات اسپرونی دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش در بازار ایران عرضه می شود

 

پمپ آب خانگی گراندفوس – GRANDFOS

 

پمپ آب خانگی گراندفوس – GRANDFOS

شرکت سازنده گراندفوس یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده ی پمپ در جهان می باشد که در کشورهایی مانند چین، آلمان، صربستان تولید می شود و در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی در ایران قرار دارد. کمپانی اولیه این پمپ در سال ۱۳۲۴ شمسی ( ۱۹۴۵ میلادی ) در کشور دانمارک تأسیس شد. شرکت آبتین در ایران نماینده انحصاری این پمپ می باشد. پمپ گراندفوس در انواع خانگی، طبقاتی، سیرکولاتور با توجه به نیاز مشتری و مصرف بازار تولید و به بازار ارئه می گردد. محصولات گراندفوس دارای ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آبتین در بازار ایران می باشند .

 

 

پمپ آب خانگی ارس – ARAS

 

پمپ آب خانگی ارس – ARAS

پمپ ارس جهت مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی تولید و به بازار عرضه می شوند .کمپانی ارس سال ۱۳۶۸ شمسی ( ۱۹۸۹ میلادی ) در ایران تأسیس شد . این شرکت با بهره گیری از علم روز و تولید پمپ های با کیفیت و پیشرفته توانست در لیست بهترین مارک های پمپ آب خانگی و همچنین برندهای برتر تولید شده قرار بگیرد. پمپ های تولید شده توسط شرکت ارس دارای استاندارد ISO 9001 می باشند. پمپ های سیرکولاتور و انواع مدل های موجود در شرکت ارس تولید شده و در بازار موجود می باشند . محصولات این کمپانی دارای ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و این مدل پمپ شامل مدل های بشقابی ، جتی ، دو پروانه و محیطی می باشد .

 

پمپ آب خانگی لیو – LEO

 

پمپ آب خانگی لیو – LEO

شرکت لیو در زمینه تولید انواع پمپ برای مصارف خانگی ، صنعتی و کشاورزی با داشتن استاندارد ها و تکنولوژی روز دنیا توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا و به عنوان برند مطرح دنیا در زمینه تولید پمپ آب عرضه نماید . شرکت پمپ لیو در سال ۱۳۷۴ شمسی (۱۹۹۵ میلادی ) در کشور چین تأسیس شد . در حال حاضر کمپانی لیو توانسته محصولات خود را به بیشتر کشور ها از جمله خاور میانه ، آمریکای شمالی ، جنوب شرق آسیا ، صادر می نماید . این کمپانی با تولید پمپ های با کیفیت توانسته جز شرکت های مطرح چینی در تولید بهترین مارک های پمپ آب خانگی و  برندهای موجود در بازار باشد. مدل های تولیدی برند لیو در مدل های بشقابی ، محیطی ، جتی ، تک پروانه ، دو پروانه و خودمکش تولید و در بازار موجود می باشد . گروه تولیدی – بازرگانی کرمانی وارد کننده ی پمپ لیو در ایران می باشد . پمپ لیو دارای ۲۴ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد

خب این ده برند برتر پمپ آب خانگی در ایران میباشد برای خرید بهتر است یکی از این ده برند را انتخاب کنید

برای مشاوره و خرید هر گوه پمپ در کرمان فقط کافیست با ما در تماس باشید

کرمان تعمیر محلی برای پیدا کردن بهترین تعمیرکار پمپ اب در کرمان

برای نصب و خرید هر گونه منبع اب ، پمپ اب و.. در کرمان با ما در تماس باشید

 

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

13 + چهار =