03432466469

رزرو سرویس

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

صفحه اصلی / تعمیر لباسشویی / روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش، در واقع هدف از قرار دادن قفل کودک روی ماشین لباسشویی همانطور که از نام آن مشخص است برای کودکان کنجکاوی میباشد که دوست دارند دکمه های ماشین لباسشویی را فشار دهند.

این کار زمانی ماشین لباسشویی در حال کار است، باعث به هم خوردن برنامه شستشوی مورد نظر می شود و تکرار آن میتواند کلافه کننده باشد.

وقتی که قفل کودک لباسشویی فعال می شود، علامت کلید و یا علامت CL بر روی صفحه نمایش، نشان داده می شود و همه دکمه های ماشین لباسشویی غیر فعال می شوند.

 

بسیاری از استفاده کنندگان نمی دانند هنگام فعال شدن قفل کودک ماشین لباسشویی، چگونه باید آن را غیرفعال کنند و این از جمله مشکلاتی است که باعث می‌شود فرد نتواند از ماشین لباسشویی خود استفاده کند اما غیر فعال کردن آن به راحتی قابل انجام است.

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

با توجه به مدل ماشین لباسشویی روش های مختلفی وجود دارد که می توان برای باز کردن قفل کودک اقدام کرد.

برای فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک می توانید به دفترچه راهنمای لباسشویی خود مراجعه فرمایید.

اگر فرصت این کار را ندارید و یا دفترچه راهنما را در اختیار ندارید و یا آن را گم کرده‌اید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمایید و بر حسب مدل ماشین لباسشویی خود از یکی از روش های گفته شده برای غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی خود اقدام نمایید.

تعمیر لباسشویی در کرمان

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

روش فعال و یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش سری های WAB یا MAXX 6

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش ۶ کیلویی یا مدل های WAB کافی است دکمه استارت را فشار داده و به مدت پنج ثانیه آن نگه دارید تا قفل کودک لباسشویی شما فعال شود.

هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی  صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

برای غیر فعال کردن یا باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی ۶ کیلویی نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه استارت را فشار دهید و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

روش فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری های WAN یا مدل های سری ۴

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری ۴ یا مدل های WAN کافی است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا صدای بوق را بشنوید و به این ترتیب قفل کودک لباسشویی شما فعال میشود.

در این مدل ها نیز هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی های سری ۴ خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا صدای بوق را بشنوید و قفل کودک باز شود.

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

روش فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری های WAP یا WAQ

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش مدل های WAP و WAQ کافی است دکمه استارت را فشار دهید و به مدت پنج ثانیه آن نگه دارید تا قفل کودک لباسشویی شما فعال شود.

هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی  صفحه نمایش لباسشویی خود علامت CL را مشاهده می کنید.

در برخی از ماشین لباسشویی های بوش مدل WAQ که صفحه نمایش بزرگ تری دارند، هنگام فعال شدن قفل کودک علامت کلید نمایش داده می شود.

برای باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی مدل های WAP و WAQ خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه استارت را بفشارید و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیر فعال شود.

روش فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی از مدل های WAT یا سری ۶

طراحی این مدل لباسشویی ها شبیه به مدل های WAN است و ظرفیت آن ها اندکی بیش از ۹ کیلوگرم است.

برای فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش سری ۶ یا مدل های WAT کافی است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا صدایی بوق را بشنوید و به این ترتیب قفل کودک لباسشویی شما فعال میشود.

در این مدل ها نیز هنگامی که قفل کودک فعال می شود، شما بر روی صفحه نمایش لباسشویی خود علامت کلید را مشاهده می کنید.

برای غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی های سری ۶ خود نیز کافیست همین عملیات را مجدداً تکرار نمایید. یعنی زمانی که قفل کودک لباسشویی شما فعال است دکمه های “RPM” و “Finished” را فشار دهید و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا صدای بوق را بشنوید و قفل کودک غیر فعال شود.

روش فعال یا غیرفعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی دیگر از مدل های سری ۶ یا I-DOS

روش فعال کردن و غیر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی بوش در برخی دیگر از مدل های سری ۶ و i-dos بسیار ساده تراست.

در این مدل ها بر روی صفحه نمایش لمسی ماشین لباسشویی دکمه قفل کودک با آیکن کلید وجود دارد که برای فعال کردن آن کافی است دکمه را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا علامت کلید بر روی صفحه نمایش ظاهر شود و قفل کودک فعال شود.

برای فعال کردن آن نیز کافی است همان دکمه را مجددا به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا علامت کلید از روی صفحه نمایش پاک شود و قفل کودک غیر فعال شود.

روش باز کردن قفل کودک ماشین های لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی در کرمان

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

1 + 10 =