03432466469

رزرو سرویس

هیدروستات ماشین لباسشویی ۴ فیش در کرمان

صفحه اصلی / لوازم یدکی / هیدروستات ماشین لباسشویی ۴ فیش در کرمان

هیدروستات ماشین لباسشویی ۴ فیش در کرمان

 

هیدروستات ماشین لباسشویی 4 فیش در کرمان هیدروستات ماشین لباسشویی 4 فیش در کرمان

 

هیدروستات ماشین لباسشویی ۴ فیش در کرمان

اگر شما نیاز به هیدروستات ماشین لباسشویی ۴ فیش در کرمان دارید خیالتون راحت ما در کنار شما هستیم

 

را که کرمان تعمیر کار را برای شما راحت کرده

کرمان تعمیر مفتخر است با بهره مندی و ارتباطلات با فروشندگان قطعات یدکی ( لباسشویی و ظرفشویی ) در تهران و شهر های مرزی مشکل فقدان قطعات یدکی را حله نموده و امکان دستیابی به لوازم را برای شما اسان کرده است.

 

خرید بدون واسطه و مستقیم از خود فروشنده ضمن صرفه جویی وقت و هزینه، فروشندگان مرتبط شده با کرمان تعمیر تماما احراز هویت شده و از طرف کرمان تعمیر مورد تایید  میباشد

برای صرفه جویی در هزینه ارسال ها نیز در صورتی که تمایل داشته باشید در هفته ۱ نوبت بدون واریز هزینه ارسال برای دفتر ما به صورت کلی ارسال خواهد شد

 

در صورتی که نیاز به قطعه لباسشویی و یا ظرفشویی در کرمان دارید فقط با ما در ارتباط باشید تا بهترینها را بهتون معرفی کنیم

 

چرا باید از لوازم یدکی های مرتبط شده با کرمان تعمیر خرید کنیم

۱- حذف واسطه و دلال ها و خرید مستقیم از فروشندگان تهران و شهر های مرزی

۲- پیدا کردن قطعات نایاب و کمیاب در کمترین زمان

۳- تنوع در انتخاب فروشنده

۴- و….

 

 

کدامیک از قطعات و لوازم یدکی ماشین لباس شویی را می توانید از کرمان تعمیر  تهیه نمایید؟

 

انواع قطعات داخلی و بیرونی ماشین لباسشویی های  اتوماتیک و غیر اتوماتیک با قیمت های منصفانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت

۱-دستگیره ها

۲-پنل دکمه ها

۳- درب ستگاه

۴- شیر برقی

۵-موتور دایرکت درایو

۶- موتور بدون تسمه

۷-موتور گیربکسی

۸-پمپ تخلیه، جا پودری

۹- لوله خرطومی های داخلی

۱۰- سیم ها و برد الکترونیکی

۱۱- المنت

۱۲-کاسه نمد

۱۳-کمک فنر

۱۴-تسمه،میکرو سوییچ

۱۵- و ……

همگی قابل خرید از کرمان تعمیر می باشند

البته قیمت انواع لوازم یدکی ماشین لباسشویی  با توجه به نوع آن ها و برند سازنده می تواند متفاوت و متغیر باشد اما شما خریدار محترم می توانید مطمئن باشید که در برابر دریافت کالایی ارجینال و با کیفیت و با دوام هزینه خواهید کرد. در صورتی که به هر دلیلی ماشین لباس شویی منزل شما عملکرد معمول خود را نداشت، سریعا برای بررسی مشکل اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

در اکثر موارد مشکل با تعمیر قطعه ی معیوب حل خواهد شد اما اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، مجموعه ی ما همراه و پشتیبان شماست. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد فروش قطعات ماشین لباسشویی با ما تماس بگیرید.

 

 

چگونگی عملکرد هیدروستات در لباسشویی چیست ؟

 

برق ورودی از ترمینال وارد کلید تایمر شده و فاز پس از تایمر به میکروسوئیچ رفته و سپس به هیدروستات می رسد هیدروستات مانند یک کلید تبدیل دارای ۳ کنتاکت است .

فاز وارد کنتاکت مشترک شده و چون یکی از دو کنتاکت دیگر در حالت عادی به کنتاکت مشترک متصل است از طریق آن به شیر الکتریکی می رسد

نول هم پس از کلید تایمر به همه مصرف کننده ها داده می شود به این ترتیب با روشن شدن دستگاه شیر الکتریکی نول خود را از کلید تایمر و فاز خود را از هیدروستات دریافت داشته و بوبین آن اهرم را جذب نموده و با کنار رفتن لاستیک شیطانک آب از شیر الکتریکی عبور نموده و وارد جاپودری شده و پس از حل نمودن پودر به مخزن فرعی می ریزد .

 

معمولاً از قسمت تحتانی مخزن فرعی شلنگی باریک به لوله ورودی هوای هیدروستات بسته شده در اکثر ماشین ها این شلنگ از ورودی پمپ تخلیه گرفته شده و سطح آب در شلنگ تخلیه مخزن فرعی و شلنگ هوای هیدروستات در یک سطح بالا می آید هوای شلنگ هیدروستات مرتباً فشرده تر می شود (با بالا آمدن سطح آب) تا به آنجا که قادر می شود پرده دیافراگم را به طرف بالا براند .

 

با بالا رفتن پرده دیافراگم ارتباط کنتاکت مشترک با کنتاکت مربوط به شیر الکتریکی قطع شده و این ارتباط بین کنتاکت مشترک با کنتاکتی که به موتور تایمر مرتبط است برقرار می شود به این ترتیب عمل آبگیری متوقف شده و موتور تایمر شروع به کار خواهد نمود با چرخش موتور تایمر محور اصلی و توپی متصله به آن خواهند چرخید و سایر مراحل شستشو به ترتیب انجام می شود

بر روی بدنه هیدروستات پیچ مخصوصی وجود دارد که جهت تنظیم مقدار آب ورودی به ماشین است در واقع این پیچ قدرت فنر پشت پرده دیافراگم را تضعیف یا تقویت می کند از این رو متخصصین پس از ساخت و تنظیم هیدروستات بر روی آن لاک می ریزند تا به این ترتیب حساسیت موضوع را بیان کنند در صورت گردش پیچ به چپ یا راست مقدار آب ورودی به ماشین تغییر خواهد نمود .

 

علاوه بر نوع ۳ فیش هیدروستات های ۵ و ۶ فیشه نیز وجود دارد در این ماشین ها علاوه بر ورود آب به ماشین به عنوان مرحله آغازین عملیات شستشو فعال دیگری نیز صورت می گیرد مثلاً در ماشین فیلکو همزمان با ورود آب به ماشین دور کند نیز آغاز به کار می کند تا لباس ها کاملاً درون آب خیس شوند و پس از رسیدن آب به سقف مورد نظر در مرحله دوم عملکرد هیدروستات دور کند قطع شده و هیتر روشن می شود .

تست هیدروستات ۳ فیش

هیدروستات ۳ فیش یک کلید تبدیل و ۶ فیش ۲ کلید تبدیل است برای تست هیدروستات ۳ فیش ابتدا شماره های ۱۱ و ۱۲ به هم مربوطند سپس از راه لوله هوا فوت می کنیم که می بایست صدایی از داخل هیدروستات شنیده شود این صدا قطع کنتاکت ۱۲ و اتصال ۱۳ به مشترک ۱۱ است .

 

لوله هوا را با انگشت مسدود می سازیم تا پرده دیافراگم داخل هیدروستات همچنان بالا بماند در این وضعیت اگر شماره های ۱۱ و ۱۳ به یکدیگر راه بدهند (توسط اهم متر) هیدروستات سالم است با خروج هوا از هیدروستات صدای قطع کنتاکت های ۱۱ و۱۳ شنیده می شود اگر با اهم متر این دو کنتاکت را مجدداً آزمایش کنید به یکدیگر راه نخواهند داد با دمیدن در لوله هوای هیدروستات ۵ یا ۶ فیش دو مرحله صدای اتصال به گوش می رسد

همانگونه که در بالا ذکر شد کنتاکت های ۱۱و ۱۲ و ۱۳ به همان ترتیب آزمایش می شود و تست کنتاکت های ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ نیز عیناً به همان ترتیب است .

نکته مهم

در شستشوی لباس توسط ماشین هرگز از پودر نامرغوب استفاده نکنید زیرا اگر کف پودر کنترل شده و مخصوص لباسشویی نباشد ازدیاد کف لوله هوای هیدروستات را مسدود نموده و عمل آبگیری مختل می شود و دستگاه ارور می دهد .

طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در کرمان
در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر

19 + دو =