تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان - 09134403768
کرمان تعمیر

تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان

کرمان تعمیر با دارا بودن کادر تخصصی تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرمان، سرویسکاران خود در کوتاه‌ترین زمان جهت تعمیر لباسشویی به محل اعزام می‌کند.جهت تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان با شماره تلفن‌های: 03432431283 و 09134403768 تماس حاصل فرمایید. پارس از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی در ایران است و به دلیل […]

✅ صرفه جویی در زمان ✅ متخصصین حرفه‌ای ✅ گستردگی خدمات
تعمیر ماشین لباسشویی پارس درکرمان

کرمان تعمیر با دارا بودن کادر تخصصی تعمیرکار ماشین لباسشویی در کرمان، سرویسکاران خود در کوتاه‌ترین زمان جهت تعمیر لباسشویی به محل اعزام می‌کند.
جهت تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان با شماره تلفن‌های: 03432431283 و 09134403768 تماس حاصل فرمایید.

پارس از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی در ایران است و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب تعداد زیادی از این محصولات این برند در خانه ها پیدا می شود.

همانطور که می‌دانید، ماشین های لباسشویی یکی از ابزارهایی هستند که در زندگی روزمره افراد بسیار کاربرد دارد. اما در کنار کارایی بسیار بالای ماشین لباسشویی پارس، امکان خرابی آن نیز وجود دارد. با توجه به اینکه پارس یک برند ایرانی است در صورتی که ماشین لباسشویی شما خراب شود و یا حتی نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

ما در این مقاله به بررسی رایج ترین دلایل خرابی ماشین لباسشویی پارس، نکات نگهداری از آن، تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان و … میپردازیم. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید، با ما همراه باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان

ماشین لباسشویی بدون شک یکی از مهم ترین وسیله های برقی موجود در خانه است.

با پیشرفت تکنولوژی ماشین های لباسشویی امروزه این ویژگی را دارند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته باشند.

سازندگان مدرنترین ماشین های لباسشویی برنامه های مختلف شست و شو را در این وسیله تعبیه کرده اند تا پاسخگوی نیاز شما در شستن هر نوع لباس، از لباس های ضخیم و زمستانه تا لباس های ظریف و حساس کودکانه باشند.

در صورت ایجاد هرگونه مشکل در این وسیله، لازم است در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام شود. اولین قدم برای تصمیم ‌گیری در این مورد که آیا تعمیر ماشین لباسشویی لازم است یا خیر پیدا کردن مشکل است. با توجه به قیمت روز افزون این وسیله مهم در خانه‌ بهتر است تا آسیب جدی به آن وارد نشده برای تعمیر آن اقدام کرد.

شما میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان با متخصصان کرمان تعمیر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پارس کرمان

شرکت پارس

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس (سهامی عام) در تاریخ 1354/02/06 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 21482 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و در تاریخ 1373/09/28 به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ 1373/11/08 در بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است و در مورخ 1391/09/16 به بازار پایه فرابورس منتقل شده است.

کارخانه تولیدی یخچال و فریزر در زمینی به مساحت 13 هکتار در شهر صنعتی البرز قزوین ایجاد و از سال 1359 بهره برداری از آن شروع شد. تولیدات این کارخانه تا پایان سال 81 دو نوع محصول یخچال و فریزر 12 فوت بوده است که به منظور بهبود کیفیت آن به مرور تغییراتی در آن ایجاد گردیده است.

ارور ماشین لباسشویی پارس

در صورتی که روی نمایشگر ماشین لباسشویی پارس شما اروری نمایش داده شود، نشان دهنده مشکلی در یکی از اجزاء لباسشویی شما است. بهتر است عیب یابی و رفع مشکل سریعا صورت بگیرد تا قطعات دیگر و یا عملکرد ماشین لباسشویی دچار اختلال نشود.

در این قسمت از مقاله ارورهای ماشین لباسشویی پارس و علت آن را برایتان لیست میکنیم.

خطاهای فنی لباسشویی پارس
کد خطاعلت بروز خطا
F01خرابی سنسور حرارتی یا المنت
F02خرابی سنسور حرارتی یا المنت و یا برد
F03خرابی سنسور حرارتی یا المنت و هیتر و یا برد الکتریکی
F04اشکال در آبگیری دستگاه
F05اشکال در سیستم تخلیه دستگاه
F06خرابی و یا نیم سوز شدن موتور
F07خرابی هیدروستات
F08اشکال در برد الکتریکی
F11اشکال در موتور و تاخو
F13اشکال در موتور و برد الکتریکی
E01اشکال در سیستم تخلیه
E02اختلال در آبگیری دستگاه
E03اشکال در موتور
E04اشکال در سلکتور و ولوم برنامه و یا تایمر
E05اشکال در سلکتور و ولوم برنامه و یا تایمر
E06اشکال در سلکتور و ولوم برنامه و یا تایمر
E07اشکال در سنسور دما

در جدول بالا سعی کردیم تمامی ارورهای ماشین لباسشویی پارس و علت به وجود آمدن آن را بیان کنیم.
توجه داشته باشی که حتی در صورت عیب یابی هم بهتر است از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا از خرابی های بیشتر جلوگیری شود.

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان

همانطور که بیان کردیم ماشین لباسشویی پارس نیز دچار مشکل میشود و این امر اجتناب ناپذیر است. در ادامه به بررسی برخی از رایج ترین دلایل خرابی ماشین لباسشویی پارس و راه حل رفع آن مشکل خواهیم پرداخت.

تکان خوردن زیاد ماشین لباسشویی پارس

امکان دارد که ماشین لباسشویی در هنگام شست و شوی لباسها حرکات زیادی داشته باشد.

از اولین دلایل این اتفاق میتوان به تراز نبودن پایه های لباسشویی اشاره کرد. در قسمت زیر ماشین لباسشویی پایه هایی به شکل پیچ وجود دارد که با چرخاندن آن ها لباسشویی تراز میشود.

یکی دیگر از دلایل تکان خورن زیاد لباسشویی حین کار، میتواند بار داشتن نامتوازن و بیش از حد باشد.

گاهی نیز ارتعاش دستگاه به علت سایش و پارگی سیم تعلیق و نامتعادل شدن دیگ است.

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی پارس

یکی دیگر از مشکلاتی که در اکثر برند های لباسشویی اتفاق می افتد، این هست که سر و صدای زیادی در هنگام کار کردن و شست و شوی لباس ها داشته باشند.

در این حالت ابتدا لباسشویی را در حالت تراز قرار دهدید. اگر باز هم مشاهده کردید که ماشین لباسشویی سر و صدای زیادی از خود بروز میدهد، حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. زیرا ممکن است مشکل از فاصله زیاد دیگ و بدنه ماشین و یا خرابی و پوسیدگی ابزار داخل آن باشد.

نشت آب از جاپودری ماشین لباسشویی پارس

دلایل احتمالی زیادی برای این مشکل وجود دارد. اگر فشار آب قوی باشد، تجمع مواد شوینده حل ‌نشده، مسدود شدن لوله تخلیه، پر کردن بیش ‌از حد محفظه، افزایش منبع تغذیه یا خارج شدن کنترل موتور می تواند علت به وجود آمدن این مشکل باشد. حل این مشکل کاری ساده است اما نیاز به این است که حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی پارس

موتور: اصلی ترین قطعه برای چرخاندن دیگ ماشین لباسشویی، موتور آن است و این چرخش به وسیله کلاچ صورت می گیرد. در صورت خراب بودن این کلاچ ها، دیگر دیگ دستگاه تکان نمی خورد.

پر کردن لباس بیش از حد ظرفیت: گاهی اوقات ممکن است افراد لباس ها را بیش از ظرفیت مجاز در ماشین لباسشویی بریزند. در این صورت، ماشین لباسشویی دچار عدم تعادل می شود و دیگ آن نمی چرخد. زیرا نیرو به موتور لباسشویی منتقل نمی شود.

بررسی سوئیچ و تنظیمات ماشین لباسشویی: برخی اوقات ممکن است درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشود. در این صورت ماشین لباسشویی شروع به کار نمی کند. پس قبل از هر چیزی، از بسته شدن درب دستگاه اطمینان حاصل کنید.

در این قسمت به بررسی برخی از مشکلات رایج لباسشویی پارس پرداختیم. اما توجه داشته باشید که در صورت بروز هر مشکلی بهترین کار این است که از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا هم در هزینه ها و هم در زمان صرفه جویی کرده باشید.

در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان دارید، با متخصصان کرمان تعمیر تماس بگیرد.

تماس با تعمیرکار لباسشویی پارس کرمان

نکات نگهداری از ماشین لباسشویی پارس

برای اینکه طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید بهتر است که نکات زیر را رعایت فرمایید.

نمایندگی تعمیرات پارس کرمان

همیشه بهترین گزینه برای تعمیر لوازم خانگی پارس قطعا نمایندگی مجاز این برند است.

کرمان تعمیر با دارا بودن تعمیرکاران متخصص و همچنین لوازم یدکی فابریک این اطمینان را به شما میدهد که هم تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان در سریع ترین زمان ممکن به دست بهترین تعمیرکاران انجام خواهد شد و هم اینکه شما میتوانید از اصالت لوازم یدکی اطمینان داشته باشید.

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان

نتیجه گیری در خصوص مقاله تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان

در این مقاله از کرمان تعمیر به بررسی دلایل خرابی لباسشویی پارس، ارورهای لباسشویی پارس، روش های نگهداری از لباسشویی پارس و سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان پرداختیم.

اما توجه داشته باشید که در هر صورت بهترین راه حل، کمک گرفتن از تکنسین متخصص است تا کار تعمیر ماشین لباسشویی پارس در کرمان و یا سرویس دوره ای آن به بهترین نحو ممکن و با اطمینان کامل انجام شود.

خانه خدمات رزرو تماس