نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی وست پوینت در کرمان

صفحه اصلی » وبلاگ » نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی وست پوینت در کرمان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی وست پوینت در کرمان

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی وست پوینت در کرمان

 

نمایندگی وست پوینت 

برند وست پوینت (  westpoint) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین لباسشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش کورنیدو به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

گروه کورنیدو با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی وست پوینت (Westpoint)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تهران بزرگ بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.

 

دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت

۱- روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲- جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳- سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴- تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵- تمیز نشستن لباس ها

۶- معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷- لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

 

تعمیر لباسشویی وست پوینت توسط متخصص‌ترین‌ها

تعمیرگاه مجاز لباسشویی وست پوینت با توجه به کیفت این محصولات در انتخاب افرادی که صلاحیت تعمیر لباسشویی وست پوینترا داشته باشند نهایت دقت و حساسیت را به‌کاربرده تا بتواند افرادی شایسته و آگاه را برای این کار به استخدام خود درآورد که علاوه بر تخصص در تعمیر لباسشویی وست پوینتازنظر اخلاقی و نوع برخورد صلاحیت ورود به حریم زندگی تمامی مشتریان را داشته باشند زیرا تمامی اقدامات تعمیری ما در منزل شما و در حضورتان انجام خواهد شد
تمامی تعمیرکارانی که در تعمیرگاه مجاز لباسشویی وست پوینت در سراسرکرمان  مشغول به کار هستند علاوه بر تخصصی که به‌صورت تجربی در طی سال‌ها کسب کرده‌اند ما نیز با برگزاری کلاس‌های آموزشی در تمام طول سال آن‌ها را به‌صورت تخصصی برای تعمیر لباسشویی آموزش داده تا زمانی که پا به منزل شما می‌گذارند بدون از دست دادن کمترین زمانی عیب دستگاه را متوجه شوند و در قدم اول برای کم شدن هزینه شما سعی در تعمیر قطعه معیوب کنند و اگر با این کار مشکل دستگاه حل نشد نسبت به تعویض قطعه معیوب با یک قطعه باکیفیت اقدام کنند قابل‌ذکر است که تمامی قطعات استفاده‌شده از بهترین کیفیت قطعات بوده که همگی اصل و شرکتی است و دارای ضمانت است.

 

آموزش تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی وست پوینت

دستگاه تمامی مراحل کار خود را تا زمان آبگیری انجام داده و زمانی که موتور باید عمل شستشو را انجام دهد صدای موتور شنیده‌شده ولی دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.

۱- تسمه موتور ماشین لباسشویی پاره شده یا بیرون افتاده است.

۲-تسمه را تعویض کنید.

۳-یک وسیله یا قطعه بین دیگ و سبد لباسشویی گیرکرده است.

۴-به‌آرامی و بعد از چک کردن این وسیله را خارج کنید.

۵-بلبرینگ خراب‌شده که باید تعویض شود.

۶-پولی‌های موتور در جای خود لق می‌خوردند.

۷-با سفت کردن و جای زدن آن این مشکل برطرف خواهد شد.

۸-یاتاقان یا شفت دیگ خراب‌شده است.

۹-آن را تعمیر یا تعویض کنید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۲۲۱۹۵۱ و یا ۳۲۲۲۱۹۵۱ تماس حاصل فرمایید

در مورد نویسنده : کرمان تعمیر
وب سایت کرمان تعمیر ، با هدف ایجاد بستری مناسب جهت پیدا کردن خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرکاران لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر – فروشگاه های عرضه کننده قطعات یدکی لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر در استان کرمان می باشد.

ارسال نظر